Handduksstång Mora INXX II DubbelMatt Svart
Rek. pris 3 298 kr
2 282 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

INXX II Dubbel
Matt Svart
2 282 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Mora INXX II Dubbel är utformad för att lyfta badrumsupplevelsen till nya designnivåer och för att skapa en bättre luftning. För ögonen en kompakt och stilren handduksstång med dubbla stänger som kompletterar Mora Armaturs produktserier.
Varumärke
MoraBeskrivning
Handduksstång Mora INXX II Dubbel är utformad för att lyfta badrumsupplevelsen till nya designnivåer och för att skapa en bättre luftning. För ögonen en kompakt och stilren handduksstång med dubbla stänger som kompletterar Mora Armaturs produktserier.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 521055.12 |
| Bredd | 828 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 43 mm |
| Djup | 141 mm |
| CC-mått | 800 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Serie | INXX II |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8755040 |
| EAN-nr | 7391887258770 |

