Handduksstång Rode Bath Mafalda Vit
556 kr
30 dagars prisgaranti

Mafalda Vit
556 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Rode Bath Mafalda Vit har en elegant dansk design från Rode Bath. Den är tillverkad i polerat rostfritt stål, kompositmarmor och silikon. Allt som behövs för att montera handdukshållaren medföljer.
Varumärke
Rode BathBeskrivning
Handduksstång Rode Bath Mafalda Vit har en elegant dansk design från Rode Bath. Den är tillverkad i polerat rostfritt stål, kompositmarmor och silikon. Allt som behövs för att montera handdukshållaren medföljer.
Övrigt
- Höjd: 1,1 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 7,5 cm
- Höjd: 1,1 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 7,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Rode Bath |
| Art.Nr. | 10008-02 |
| Bredd | 595 mm |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Material | Kompositmarmor |
| Serie | Mafalda |
| Höjd | 11 mm |
| Djup | 75 mm |
| Färg | Vit |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 5711952000165 |
