Handduksstång Smedbo Outline F210Polerat Krom
Rek. pris 560 kr
452 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerat Krom

Outline F210
Polerat Krom
452 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handduksstång från Smedbo för tvättställsskåp. Fästs med skruvar från insidan av skåpet.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK210 |
| Längd | 350 mm |
| Färg | Polerat Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Aluminium |
| Serie | Outline |
| Produkttyp | Handduksstång |
| EAN-nr | 7391447085556 |


