Handduksstång Theofils CannesMatt Svart
Rek. pris 615 kr
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Cannes
Matt Svart
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Theofils Cannes är en exklusiv handdukshängare som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Cannes är en exklusiv handdukshängare som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000033 |
| Bredd | 490 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Cannes |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7332466036297 |
