Handduksstång Theofils Dijon Dubbel
Rek. pris 815 kr
fr.689 kr
fr.649 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dijon Dubbel
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Bredd | 580 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Dijon |
| Djup | 110 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
