Handduksstång Theofils ToulonMatt Svart
Rek. pris 375 kr
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Toulon
Matt Svart
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Theofils Toulon är en klassisk handdukshängare som finns i flera olika färger Komplettera med andra badrumsdetaljer från badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Toulon är en klassisk handdukshängare som finns i flera olika färger Komplettera med andra badrumsdetaljer från badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Recensioner
NisseVerifierad köpare
för 1 år sedanBra utbud men alldeles för långsamma leveranser.
+ Bra utbud
- Sena leveranser
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000017 |
| Bredd | 503 mm |
| Yta | Matt |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 46 mm |
| Djup | 62 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Serie | Toulon |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7332466036105 |
