Handdukstång Duschbyggarna Dark Rose Mat
1 720 kr
1 152 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose Mat
1 152 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Dark Rose Matt är en modern handduksstång med en funktionell storlek . Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Dark Rose Matt är en modern handduksstång med en funktionell storlek . Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2110 |
| Bredd | 655 mm |
| Produkttyp | Handdukstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Dark Rose Mat |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Dark Rose Mat |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769763 |
