Handdukstång Duschbyggarna Gold Dubbel
2 150 kr
1 441 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold Dubbel
1 441 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Gold Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en guldig yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Gold Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en guldig yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1811 |
| Bredd | 655 mm |
| Produkttyp | Handdukstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 125 mm |
| Färg | Gold |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769282 |
