
Hylla HietakariFIL
833 kr
30 dagars prisgaranti

FIL
833 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylla Hietakari FIL är en praktisk hylla med handduksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Den praktiska hyllan med handuksstång har plats för flertalet handdukar och är tillverkad av rostfritt stål med minimalistisk design. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
Beskrivning
Hylla Hietakari FIL är en praktisk hylla med handduksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Den praktiska hyllan med handuksstång har plats för flertalet handdukar och är tillverkad av rostfritt stål med minimalistisk design. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
|---|---|
| Art.Nr. | 902-9L-MMMM |
| Bredd | 500 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Yta | Matt |
| Typ | Hylla |
| Djup | 182 mm |
| Höjd | 92 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412685 |