
Hylla HietakariTresor Glas
749 kr
30 dagars prisgaranti

Tresor Glas
749 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hylla Hietakari Tresor Glas är en stilren glashylla som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Glashyllan består av genomskinligt glas och beslag av mässing. Monteras med skruvar som medföljer. Beslagens plats kan väljas fritt.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
|---|---|
| Art.Nr. | 966-5L-MMMM |
| Bredd | 450 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Mässing |
| Material | Rostfritt Stål/Mässing/Glas |
| Serie | Tresor |
| Yta | Blank |
| Typ | Hylla |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379430184 |
