Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar
2 275 kr
1 820 krSpara 20 %Kampanj34 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Tresor 10 Krokar
1 820 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är i svart utförande och är tillverkad av mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är i svart utförande och är tillverkad av mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 985-9L-MMMM |
| Bredd | 570 cm |
| Antal Krokar | 10 |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handdukskrok |
| Yta | Matt |
| Material | Mässing |
| Serie | Tresor |
| Färg | Svart |
| Djup | 35 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Bredd | 570 mm |
| EAN-nr | 6418379430313 |
