Dörrkrok Duschbyggarna Soft C1504
590 kr
395 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Soft C1504
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Dörrkrok Duschbyggarna Soft C1504 är en stilren upphängningskrok som hängs över en dörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1504 |
| Bredd | 20 mm |
| Produkttyp | Dörrkrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722867 |

