Dubbelkrok Bemeta Niva
195 kr
159 krSpara 18 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva
159 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Niva är en dubbelkrok från Bemeta som enkelt monteras på väggen.
Monteras med 3M självhäftande tejp som medföljer produkten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101106035 |
| Bredd | 48 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Krok |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Höjd | 85 mm |
| Djup | 22 mm |
| EAN-nr | 8592207026744 |


