Dubbelkrok Habo PoseidonRostfritt Stål
215 kr
152 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål

Poseidon
Rostfritt Stål
152 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok Habo Poseidon är en modern dubbelkrok av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16420 |
| Bredd | 60 mm |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Typ | Badrumskrok |
| EAN-nr | 7317900164200 |


