Dubbelkrok Habo PoseidonSvart
159 kr
112 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok Habo Poseidon är en modern dubbelkrok av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16426 |
| Bredd | 60 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| EAN-nr | 7317900164262 |




