



Duschväggskrok SpirellaNoko 2-packSvart
181 kr 227 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Noko 2-pack
Svart 181 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Praktisk krok från Spirella att hänga över duschvägg, 1,2 cm djup med skydd mot duschväggen. 2-pack.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
|---|---|
| Art.Nr. | 683 |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 13,5 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Duschväggskrok |
| EAN-nr | 3700703997733 |


