Enkelkrok Alterna Knox Matt Vit
179 kr
143 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Knox Matt Vit
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaEgenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8755044 |
| Bredd | 60 mm |
| Typ | Enkelkrok |
| Material | Zink |
| Höjd | 60 mm |
| Yta | Matt |
| Serie | Knox |
| Djup | 60 mm |
| Färg | Matt Vit |
| Montering | Skruvas |
| Antal Krokar | 1 |
| RSK-nr | 8755044 |
| EAN-nr | 7332508083470 |

