Enkelkrok Bemeta Hematit
525 kr
419 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Hematit
419 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Hematit Enkelkrok i blank grå.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 159106022 |
| Bredd | 55 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Typ | Krok |
| Material | Mässing |
| Serie | Hematit |
| Färg | Metallgrå |
| Yta | Blank |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 8592207021633 |



