Enkelkrok Bemeta Nero
165 kr/stPris/frp 258:-
129 kr/stSpara 22 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Nero
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Nero Enkelkrok i matt svart. OBS! Säljes endast i par om 2 styck.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104506080 |
| Bredd | 16 mm |
| Montering | Skruv |
| Typ | Enkelkrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Nero |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Höjd | 16 mm |
| Djup | 55 mm |
| EAN-nr | 8592207005558 |

