Handdukskrok Alterna Knox
fr.143 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Knox
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Knox är en stilren handdukskrok för badrummet. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Knox är en stilren handdukskrok för badrummet. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 18 mm |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Höjd | 33 mm |
| Djup | 35 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart |
| Montering | Limmas, Skruvas |
