Handdukskrok Bemeta Beta Svängbar Krom
769 kr
615 krSpara 20 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Beta Svängbar Krom
615 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Bemeta Beta i krom är en stilren krok för badrummet. Svängbar och har 3 krokar. Kroken är tillverkad i mässing och monteras med hjälp av skruvar eller lim.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukskrok Bemeta Beta i krom är en stilren krok för badrummet. Svängbar och har 3 krokar. Kroken är tillverkad i mässing och monteras med hjälp av skruvar eller lim.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132206072 |
| Bredd | 55 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Beta |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 135 mm |
