Handdukskrok Bemeta Easy RundSvart
150 kr
119 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Easy Rund
Svart
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Bemeta Easy Rund är en stilren handdukskrok som finns i flera olika ytor. Enkelkrok med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukskrok Bemeta Easy Rund är en stilren handdukskrok som finns i flera olika ytor. Enkelkrok med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Om du vill undvika att göra hål i väggen i ditt barum, då passar Easy dig perfekt. Varje produkt är gjord av ett speciellt lättviktsmaterial och försedd med tejp. Bara sätta dit och du är klar!
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 163106360 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Höjd | 45 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Djup | 31 mm |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Montering | Tejpas |
| EAN-nr | 8592207038136 |
