Handdukskrok Bemeta Galla
369 kr
295 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Galla
295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108106020 |
| Bredd | 20 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv |
| Typ | Krok |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Galla |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 46 mm |
| EAN-nr | 8592207027598 |

