Handdukskrok Bemeta Gamma
449 kr
359 krSpara 20 %Kampanj23 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Gamma
359 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145804022 |
| Bredd | 15 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv |
| Typ | Krok |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gamma |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 42 mm |
| Djup | 43 mm |
| EAN-nr | 8592207028083 |

