Handdukskrok Bemeta Neo Borstat Dubbel Matt
265 kr
209 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Neo Borstat Dubbel Matt
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukskrok Bemeta Neo i borstat rostfritt stål är en stilren dubbelkrok för badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104106035 |
| Bredd | 55 mm |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 2 |

