Handdukskrok Bemeta Neo
145 kr
119 krSpara 18 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Bemeta Neo i borstat rostfritt stål är en enkel och stilren krok för badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukskrok Bemeta Neo i borstat rostfritt stål är en enkel och stilren krok för badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104106165 |
| Bredd | 16 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 16 mm |
| Djup | 55 mm |
