Handdukskrok Bemeta Niva
459 kr
369 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva
369 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Niva är en praktisk handdukskrok från Bemeta med fem st krokar.
Monteras med 3M självhäftande tejp som medföljer produkten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101106045 |
| Bredd | 180 mm |
| Antal Krokar | 5 |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Höjd | 68 mm |
| Djup | 22 mm |
| EAN-nr | 8592207026751 |


