Handdukskrok Bemeta Via Enkel Krom
239 kr
189 krSpara 21 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Via Enkel Krom
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Bemeta Via i krom är en stilren enkelkrok för badrummet. Perfekt för handduken eller morgonrocken. Monteras med hjälp av skruvar.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukskrok Bemeta Via i krom är en stilren enkelkrok för badrummet. Perfekt för handduken eller morgonrocken. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 102306172 |
| Bredd | 25 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Via |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 48 mm |
