
Handdukskrok Beslag Design Solid 4Rostfri
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
289 kr
231 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solid är en badrumsserie i 2 olika utförande polerad eller borstad krom med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Solid är en badrumsserie i 2 olika utförande polerad eller borstad krom med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Recensioner
Svensson, JVerifierad köpare
för 5 år sedanLiten, tanig, ger billigt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 620024-21 |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 208 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 24 mm |
| EAN-nr | 7316186200244 |
