


Handdukskrok Beslagsboden1101Borstat Rostfritt Stål
78 kr92 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Borstat Rostfritt Stål

1101
Borstat Rostfritt Stål78 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1101 är en stilren enkelkrok. Den är självhäftande vilket underlättar montering.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | B1101 |
| Bredd | 48 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1101 |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447051803 |



