
Handdukskrok Beslagsboden1105Svart
99 kr 135 kr
Spara 27 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

1105
Svart99 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1105 är en stilren enkelkrok. Den är självhäftande vilket underlättar montering.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BB1105 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447092646 |



