


Handdukskrok Beslagsboden1106Borstat Rostfritt Stål
110 kr 142 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Borstat Rostfritt Stål

1106
Borstat Rostfritt Stål 110 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1106 är en dubbelkrok som enkelt monteras eftersom den är självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | B1106 |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1106 |
| Höjd | 45 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Dubbelkrok |
| EAN-nr | 7391447051889 |



