Handdukskrok Beslagsboden 246Svart
Lägsta totalpris 118:-
59 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

246
Svart
2 st / 118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok från Beslagsboden i olika färger.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB246 |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Material | Zink |
| Typ | Dubbelkrok |
| EAN-nr | 7391447091830 |

