Handdukskrok Beslagsboden BB1094 Svart
Rek. pris 227 kr
166 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

BB1094 Svart
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fyrkrok mattsvart rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | 196929 |
| Bredd | 192 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 48 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | BB1094 |
| Utsprång | 30 mm |
| Yta | Matt |
| Antal Krokar | 4 |
| EAN-nr | 7391447045475 |


