Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082Svart
39 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mini 1082
Svart
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082 är en stilren krok i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet och en elegant bakplatta med måtten 30x30 mm.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok Beslagsboden Mini 1082 är en stilren krok i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet och en elegant bakplatta med måtten 30x30 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1082 |
| Bredd | 30 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447090543 |

