Handdukskrok Blomus Areo DubbelPolerat rostfritt stål
469 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En snygg dubbelkrok från Blomus. Areo finns i två olika färger och passar perfekt bredvid handfatet eller duschen för att hänga handdukarna på.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg dubbelkrok från Blomus. Areo finns i två olika färger och passar perfekt bredvid handfatet eller duschen för att hänga handdukarna på.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68818 |
| Bredd | 60 mm |
| Längd | 100 mm |
| Färg | Polerat rostfritt stål |
| Höjd | 55 mm |
| Material | Polerat rostfritt stål, Plast |
| Serie | Areo |
| Yta | Polerad |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 4008832688188 |

