


Handdukskrok DuravitStarck T 009929Mattsvart
359 kr 594 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Mattsvart

Starck T 009929
Mattsvart 359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Duravit Starck T 009929 är en enkelkrok i stilren design. I denna serie kombinerar Duravit kvalité med en geometrisk T-form med snygga organiska former. T-formen påminner om trädets grenform. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0099294600 |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Typ | Handdukskrok |
| EAN-nr | 4053424702933 |


