Handdukskrok Duschbyggarna Brass
540 kr
362 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Brass
362 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Brass är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Brass är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1901 |
| Bredd | 55 mm |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Brass |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Mässing |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7340138769442 |
