
Handdukskrok DuschbyggarnaClassic Enkel med StödKrom/Guld
375 kr 560 kr
Spara 33 %
Kampanj
14 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom/Guld

Classic Enkel med Stöd
Krom/Guld 375 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Classic Enkel med Stöd är en enkel handdukskrok med stöd i metall. Den har klassiska former för det tidlösa badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1402 |
| Bredd | 65 mm |
| Färg | Krom/Guld |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Yta | Högblank |
| Typ | Handdukskrok |
| EAN-nr | 7340138723246 |



