Handdukskrok Duschbyggarna Classic
fr.420 kr
fr.281 krSpara 33 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classic
281 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Classic är en enkel handdukskrok i metall med klassiska former för det tidlösa badrummet. Den är perfekt för badrockar och de lite större handdukarna.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Classic är en enkel handdukskrok i metall med klassiska former för det tidlösa badrummet. Den är perfekt för badrockar och de lite större handdukarna.
Recensioner
Carina KVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och lättmonterad.
+ Lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Bredd | 65 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Yta | Högblank |
| Serie | Classic |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
