Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel
590 kr
395 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold Dubbel
395 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Gold Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1802 |
| Bredd | 55 mm |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Gold |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7340138769190 |
