
Handdukskrok DuschbyggarnaGold
362 kr 540 kr
Spara 33 %
Kampanj
3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Gold
362 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Gold är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1801 |
| Bredd | 55 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Gold |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7340138769183 |

