Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1501
300 kr
201 krSpara 33 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Soft C1501
201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1501 är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen. Lim/häftmassa ingår ej.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1501 är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen. Lim/häftmassa ingår ej.
Dokument
Recensioner
Anna CVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga & känns kvalitativa!
+ känns kvalitativa
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1501 |
| Bredd | 55 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruv/Lim |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Yta | Högblank |
| Serie | Soft |
| Färg | Krom |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 7340138722836 |
