Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1502 Dubbel
360 kr
241 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Soft C1502 Dubbel
241 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1502 Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1502 Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1502 |
| Bredd | 55 mm |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Yta | Högblank |
| Serie | Soft |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7340138722843 |
