Handdukskrok Gustavsberg Square
Rek. pris 345 kr
fr.210 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Square
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Lotta ÖVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygga och passade till inredningen
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Bredd | 25 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Garanti | 2 år |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |
