Handdukskrok Gustavsberg SquareKrom
Rek. pris 345 kr
210 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Square
Krom
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Lotta ÖVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygga och passade till inredningen
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103904 |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Handdukskrok |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8754924 |
| EAN-nr | 7393792234023 |

