Handdukskrok Gustavsberg SquareMattsvart
Rek. pris 424 kr
236 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Square
Mattsvart
236 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukskrok Gustavsberg Square är en enkelkrok som är tillverkad i metall och har en elegant och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukskroken Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Lotta ÖVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygga och passade till inredningen
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103904 53 |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Handdukskrok |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8754926 |
| EAN-nr | 7393792234061 |

