
Handdukskrok HietakariFIL
285 kr
30 dagars prisgaranti

FIL
285 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handdukskrok Hietakari FIL är en stilren handdukskrok som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Denna handdukskrok är en mattsvart dubbelkrok av rostfritt stål med karg design. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
|---|---|
| Art.Nr. | 963-9L-MMMM |
| Bredd | 79 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Yta | Matt |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 79 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412661 |
