Handdukskrok Hietakari Mesh
fr.550 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mesh
550 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Bredd | 35 cm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Serie | Mesh |
| Djup | 55 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 35 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 35 mm |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
