
Handdukskrok HietakariTresor
604 kr
30 dagars prisgaranti

Tresor
604 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handdukskrok Hietakari Tresor är en stilren krok som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är tillverkad av glänsande mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
|---|---|
| Art.Nr. | 904-5L-MMMM |
| Bredd | 205 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Serie | Tresor |
| Yta | Blank |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412708 |
